Громадська Організація «Волонтерський Лідер»

СВІТ ПІДТРИМУЄ УКРАЇНУ

141 країна і мільйони людей підтримують Україну. Навіть маленька допомога може прискорити завершення цієї несправедливої і кривавої війни. 💙💛Всі Разом До Перемоги!!!💙💛


Звертаємось до Вас в тяжкий для нашої краіни та народу Украіни час. Ви, як ніхто відчули наш біль та наші проблеми у боротьбі за волю та незалежність у війні з росією і ми щиро вдячні Вам за допомогу та підтримку. Ви одні з перших, хто відкрив кордони для нас, облаштували безкоштовні пункти обігріву та харчування, надали нам бешкоштовне житло та можливість безпечного перебування на територіі вашоі держави. Ми дуже Вам вдячні, цінуємо то, та ніколи не забудемо братської допомоги.

blog-details

Zwracamy się do Państwa w trudnym dla naszego kraju i narodu ukraińskiego czasie. Jak nikt inny odczuliście nasz ból i nasze problemy w walce o wolność i niepodległość w wojnie z Rosją i jesteśmy Wam szczerze wdzięczni za okazaną pomoc i wsparcie. Byliście jednymi z pierwszych, którzy otworzyli dla nas granice, utworzyli bezpłatne punkty grzewcze i gastronomiczne, zapewnili nam darmowe mieszkania i możliwość bezpiecznego pobytu na terenie Państwa kraju. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, doceniamy to i nigdy nie zapomnimy Waszej braterskiej pomocy.

Громадська Організація «Волонтерський Лідер»

Громадська Організація «Волонтерський Лідер» здійснює добровільну, неприбуткову діяльність безпосередньо для учасників бойових дій, військовослужбовців Збройних Сил України, внутрішньо-переміщених осіб (ВПО) та інших, а саме:
- Первинна обробка та сушіння овочів для формування сухих супів та борщів;
- Виготовлення різноманітної випічки;
- Доставка гуманітарної допомоги в гарячі точки;
- Збір та доставка речей, іграшок, дитячого харчування для ВПО та інших.

case-studies
case-studies
case-studies
case-studies

Зараз зима...

Зараз зима. Наші ЗСУ потребують не тільки військової амуніції а й гарячого та постійного харчування, і саме наші сухі супи та борщі допомагають їм відчути тепло, ситість та підтримку з тилу та саме вашу підтримку. Ми гостро потребуємо фінансової допомоги бо меценатів не маємо( а також гостро потребуємо продукції яка допоможе у формуванні пайків, і звичайно вашої братської підтримки .

blog
Наші будні

Гостинці на передову готують у Хмельницькому. Вже понад 9 місяців представники громадської організації “Волонтерський лідер” з небайдужими хмельничанами виготовляють сухі страви, консервовані продукти та варення. Нещодавно волонтери переїхали в нове приміщення, де вже розширюють виробництво.


💙💛 Дякуюємо за Вашу підтримку у смутні для нас часи. 💙💛
Віримо в ЗСУ та нашу перемогу!

case-studies
case-studies
case-studies
case-studies

Будемо вдячні за допомогу, яка необхідна для наших воїнів, які воюють за свободу, вільну Украіну і вільну Європу від російськоі агресіі та за своі родини. Ми волонтерська організація «Волонтерський Лідер», яка займається поставками сухоі іжі нашим воінам на лінію фронту. Ми самостійно виготовляємо сухі супи, борщі, випічка, консервацію, окопні свічки та багато іншого.

blog
ЗСУ

Подяка від воїнів, це найкраще для нас стимул

Реквізити для надання матеріальної допомоги громадській організації "Волонтерський Лідер":

у гривнях:
Одержувач: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "Волонтерський Лідер"
Ідентифікаційний код: 44761059
Код Банку-одержувача: 325365
Рахунок одержувача: UA213253650000000260080041369

у доларах:
Intermediary: BANK OF NEW YORK MELLON, New York, USA; SWIFT: IRVTUS3N
Beneficiary's bank: JSC KREDOBANK Lviv, Ukraine; SWIFT: WUCBUA2X
Beneficiary Name: PO "Volunteer Leader"
IBAN: UA723253650000000260010041371

у євро:
Intermediary: KBC BANK NV, Brussels, Belgium; SWIFT: KREDBEEP
- or: COMMERZBANK AG, Frankfurt, Germany; SWIFT: COBADEFF
- or: UNICREDIT S.P.A., Milano, Italy; SWIFT: UNCRITMM
- or: RAIFFEISEN BANK INTERNATIONAL AG, Vienna, Austria; SWIFT: RZBAATWW
Beneficiary's bank: JSC KREDOBANK Lviv, Ukraine; SWIFT: WUCBUA2X
Beneficiary Name: PO "Volunteer Leader"
IBAN: UA373253650000000260080041372

у злотих:
Intermediary: POWSZECHNA KASA OSZCZEDNOSCI BANK POLSKI SA
WARSZAWA, POLAND
SWIFT: BPKOPLPW
Beneficiary's bank: JSC KREDOBANK Lviv, Ukraine; SWIFT: WUCBUA2X
Beneficiary Name: PO "Volunteer Leader"
IBAN: UA553253650000000260050041373



Контактный номер

+380 98 334 1719

Email

@volunteerleader312

Office Location

Хмельницький, Хмельницька область, Україна



blog

Оселедець, чуб, чуприна – символізм зачіски запорізьких козаків

Описуючі в у своїй уяві справжнього українського козака, неодмінно звертаєш увагу на його особливу зачіску – чуб (по народному – «оселедець»). Але чому і з якої причини з’явилась така форма зачіски?


blog

Така форма покриви голови була не примхою та модою і мала велике символічне значення для козака. Носити таку зачіску мали можливість не всі, але тільки ті козаки, які прийняли хрещення вогнем. Справа в тому, що за давньою козацькою легендою, під час військових протистоянь український воїн порушував Господні Заповіді і після смерті мусив розплачуватися у небесному суді та потрапити до пекла. Козаки ж вірили, якщо борониш свою батьківщину від навали то Господь обов’язково витягне їх з того пекельного місця і може це зробити, саме схопивши за довгий чуб на голові.
Чуб мали носити на лівій стороні голови, щоб волосся скидувало нечисту силу, яка ніби сиділа у козака з тієї сторони і підштовхувала на недобрі вчинки. Таку зачіску не мали права носити не обстріляні козаки, боягузи, брехуни та злодії.
ЧУПРИНА
Питалися козака:
«Що то за причина,
Що в вас гола голова,
А зверху чуприна?»

«А причина то така:
Як на війні згину —
Мене ангел понесе
В небо за чуприну».

Питаються мужика:
«Що то за причина,
Що в вас гола голова,
А зверху чуприна?»

«А причина то така:
Нас біда обсіла —
Голимося до крівлі,
Щоб кузка не їла!»

Перш за все скажу, що чуприна і чуб – не одне і те ж, як дехто думає, а зовсім два різні типи зачіски.
Чуб підстригався так: над лобом, на скронях і на потилиці волосся голилося чи стриглося налисо, і тільки серед голови залишали на долоню широке, кругле пасмо довгого волосся. Його розчісували на всі боки і підстригали кругом — вище над лобом, а нижче на потилиці.


blog

Таким чином голені місця прикривались чубом і здавалось, що голова вся у волоссі; тільки коли чуб закочувався вітром, то лису голову було видно, і від того обличчя людини робилось войовничим. Чуба носили пани, городові козаки і посполиті; тільки пани підстригали його вище, на польський лад.
Зовсім інакше підстригалась чуприна. Вся голова голилась чи стриглась наголо, над самим же лобом залишали кругле пасмо волосся пальців у три ширини. Волосся те часом відростало в довгу косу, яку можна було зачесати на лівий бік, або обвести кругом голови і замотати за ліве вухо, або просто довести до нього і замотати. Та найчастіше коса була не дуже довга, тільки спускалась на вухо, і кінець її теліпався на плечі.
У маленьких хлопчиків чуприну стригли у рівні з бровами, щоб не лізла в очі. У старших голова не завжди була ідеально виголена, заростала невеликим волоссям і так залишалася подовгу. Особливо так було у старих дідів, котрі не любили чепуритися. Чуприну носили запорізькі козаки, ті люди, котрі мали якісь відносини з ними, як от чумаки, і ті селяни, котрі жили близько до Запорожжя.


blog

В Україні існував навіть спеціальний термін “чуприндир” — хоробрий, як запорожець, котрий носить чуприну на голові. У поляків же військова зачіска зовсім інша — дуже високо підстрижене волосся кругом на голові — воно більше нагадує зачіску наших селян.

Але радянським ученим вникати в усі ці тонкощі влада “не рекомендувала”. Після знищення Січі московські окупанти силою голили чуприни всім козакам, а непокірних страчували. Навіть коли в 1788 році було утворене Чорноморське військо, деякі поміщики у козаків відрізали на голові чуприни і цим позбавляли козацької честі, якою вони дорожили і у кріпацькому званні, визнаючи себе не кріпаками, а козаками.

Незважаючи на всі заборони ще до 70-х років XX століття в деяких українських селах чоловіки голили голови і залишали невеликий чупер як ознаку свого козацького походження.

Усі ці факти переконливо свідчать: козаки — продовження давньої військової формації воїнів-кшатріїв. За часів Київської Русі вона існувала як боярсько-лицарський стан, який виконував функції прикордонної сторожі.


Сучасні варіанти стрижок і укладок в стилі козаків

blog
blog
blog

Зіркові варіанти стрижок в стилі козаків

blog
blog